Bar Weselny

 

Planujecie przyjęcie weselne chcecie zaskoczyć swoich gości czymś oryginalnym.Żeby ten wyjątkowy dla was dzień był przyjemny i radosny na długo pozostał w waszej i gości pamięci.? Dzięki waszym sugestiom przygotujemy profesjonalny bar weselny na waszym przyjęciu.Skończyły się czasy gdzie na przyjęciach weselnych pijało się wódkę, piwo czy wino . Bar Serwis pragnie zaprezentować nową kulturę spożywania alkoholi w formie cocktaili.

Na bazie świeżych owoców oraz warzyw dodając gamę różnorodnych kolorowych likierów lub syropów smakowych. Pamiętając o najmłodszych uczestnikach przyjęcia przygotowujemy przepyszne cocktaile bezalkoholowe.


Bar weselny w profesjonalnej formie doskonałej technice obsługi waszych gości w stylu Working Flair.„Podrzucając butelki z alkoholami, shakery, akcesoria barmańskie” udowadniając ze grawitacja dla nas nie istnieje.


Atutem baru weselnego jest pokaz barmański, który uświetni i doda oryginalności imprezie. Jednocześnie wprowadzając wszystkich uczestników w niesamowitą atmosferę dobrej zabawy. Również w naszym programie jest przeprowadzany mały Quiz tematyczny i zabawa dla uczestników wesela, (ćwiczenia z butelką)


BAR SERWIS zapewnia do każdej obsługi imprez ...


- Mobilne bary które są w odpowiednim stylu dobrane do charakteru wesela  

- Sprzęt barowy

- Akcesoria barmańskie

- Lód

- Szkło do cocktaili

- Likiery, syropy bezalkoholowe oraz puree owocowe

- Specjalny wydruk karty z cocktailami

- Ekrany LCD, na których są wyświetlane menu z cocktailami


Nasi barmani przygotują dla Państwa przepyszne cocktaile, a także przez cały czas obsługi baru weselnego będzie panować niesamowita atmosfera, która będzie współtworzyć wydarzenie Państwa wesela.